درباره ما

کارخانه تولید پتو سربازی، خانگی و نخ شکوفه تحت نام تجاری پتوی شکوفه، برترین برند و بزرگترین تولید کننده پتو و نخ پتو ( مینک و نمدی ) زیر نظر متخصصین نساجی و صنایع با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت ممکن در سطح کشور و تامین نیازهای مقطعی و آنی با تعداد بالا با توجه به ظرفیت این مجموعه ی تولیدی  نساجی ازافتخارات پتوی شکوفه است. این کارخانه با بیش از نیم قرن تجربه فعالیت خود را از سال 1340 با بنیانگذاری کارخانه ریسندگی غرب و همزمان تولید خود را در زمینه پتو و پارچه در کارخانه بافندگی پشم باف آغاز نمود. در سال 1375 کارخانه از جاده اصفهان– تهران به قطب صنعتی مورچه خورت منتقل و کلیه فعالیت های ریسندگی، بافندگی، تکمیل ، کنترل کیفی، بسته بندی و ... در فضایی به مساحت 12000 متر مربع تحت عنوان کارخانه شکوفه متمرکز گردید. کارخانه پتوی شکوفه صاحب نام در عرصه تولید و عرضه انواع نخ پتو ( نمدی و مینکپتو سربازی ( نمدی و مینک )، نظامی و ارتشی ( نیروهای هوایی، زمینی و دریایی )، سازمانی، امدادی و بیمارستانی، آرم دار، اردوگاهی، کوهنوردی و ... در رنگهای متنوع به ویژه شتری ( گردویی یا خاکیسبز انتظامی، طوسی ( مشکی ) و ...، پتو سربازی نظامی دو لایه، همچنین سایر انواع پتو شامل پتو نمدی ( طرح دار خانگی و سادهپتو مینک ( طرح دار خانگی و ساده پتو سیلک یا راشل ( نسل قدیم و جدید این نوع پتوپتو مسافرتی، روفرشی، تشک مسافرتی، لحاف، بالش، روتختی ( لوازم و کالای خواب )، کناره، شمد یا رو انداز، حصیر پلاستیکی یا زیر انداز، چفیه سربازی، روتختی سربازی، چادرهای امدادی ( ملزومات نظامی و سربازی ) با پتانسیل بالاترین تیراژ تولید روزانه، همواره پاسخگوی نیاز سازمان ها، ارگان ها، کسبه و مشاغل مرتبط با صنعت نساجی داخل و خارج از کشور بوده و می باشد.این مجموعه بهره گیری و الهام از جدیدترین الگوهای تکنولوژی صنعت نساجی روز دنیا را سرلوحه ی فعالیت خود قرار داده و هدف گذاری و برنامه ریزی بلند مدت خود را بر اساس جذب حداکثری بازار محصولات نخ، پتو و محصولات نساجی در داخل و خارج از کشور نموده و با بهره گیری از متخصصین، مهندسین و کارشناسان خبره و کار کشته و کارگران زحمتکش، موفق به صادرات محصولات خود  شامل انواع نخ اکریلیک، پلی استر، پلی استر – پشم و نیز انواع پتو به کشورهای همسایه ازجمله عراق، افغانستان، پاکستان، ترکیه، روسیه، آذربایجان، تاجیکستان، ترکمنستان و ... در سال های اخیر گشته است.

کارخانه پتوی شکوفه در هر یک از جنبه های کسب و کار عبارت کالای ایرانی اگر مرغوب و باکیفیت باشد، مشتری حمایتش می کند را سرمشق کار خود قرار داده است. خط مشی پتوی شکوفه بر محور کیفیت، انصاف، صداقت و رضایتمندی مشتریان استوار بوده و خواهد بود و در طی این سال ها  حمایت شما عزیزان و همراهان ( سازمان ها، ارگان ها، کسبه و نمایندگان فروش در سراسر ایران و هموطنان ) مشوق اصلی ما در پیمودن این مسیر بوده است و حمایت ها و تقاضاهای فراوان شما عزیزان، ما را بر آن داشت که اکنون سایت فروشگاهی محصولات شکوفه  پس از سایت معرفی خود (Shekofehblanket.pcn.ir) که سال ها در خدمت شما بوده را راه اندازی نمائیم. امید که گام مفید دیگری در جهت رضایتمندی و مشتری مداری شما خوبان برداشته باشیم.

اعتقاد ما بر این است که هرگز پایانی وجود ندارد و همیشه می توان بهتر از دیروز بود و این مسیر بدون حمایت شما  همرامان همیشگی میسر نیست. حضورتان را سپاس و به امید همراهی ما در آینده، و این مسیر همچنان ...

خرید محصولات شکوفه یعنی اطمینان از کمیت و کیفیت

 

پشتیبانی و توسعه: اپن کارت فارسی
کلیه حقوق نزد پتوی شکوفه محفوظ است. @ 2021